taromistii


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

taromistii
taromistii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu reprezint pe nimeni!Nu va fie teama!

4 participanți

In jos

Nu reprezint pe nimeni!Nu va fie teama! Empty Re: Nu reprezint pe nimeni!Nu va fie teama!

Mesaj Scris de BILL1950 Lun 7 Ian - 10:48

LA MULTI ANI! DACA SITUATIA ESTE ASA GREA PERMITETI-MI SA VA INTIND O MINA. AVETI UN CONT? PE DL.CU CRITICA ,IGNORATI-L, N-A INVATAT NIMIC,PARINTI LUI AU FOST CINEVA INAINTE DE 1989.NOI AVEM O VORBA: "IN AVIATIE E NUMAI OAMENI BUNI", TREBUIE SA INCERCATI TOT AICI,ALTCEVA MAI BUN NU AVEM.SA AVETI NOROC SI SANATATE.CU STIMA

BILL1950

Mesaje : 1
Data de inscriere : 27/04/2011

Sus In jos

Nu reprezint pe nimeni!Nu va fie teama! Empty Pentru BILL 1950

Mesaj Scris de radu ilie Lun 7 Ian - 12:21

Domnule Bill 1950,eu am curajul sa-mi scriu numele si te rog sa ma crezi ca am invatat ceva mai mult decat dumneata.
Sunt mandru de parintii mei si de ceea ce au facut. Pilotii erau apreciati din toate punctele de vedere (vezi pensiile inainte de 1989).
Pare-se ca mai invidiat foarte mult daca ai prins atat curaj acum (nu atunci). As fi fericit daca ai putea sa ma ignori, dar nu cred. Invidia e prea mare.
Rolul acelui mesaj al meu a fost sa nu ne facem de ras, nicidecum sa ne certam intre noi si sa facem aluzii la parinti (probleme de educatie ?).
Nu va dati seama ca aproape toti traim aceeasi drama (exceptie Arad si alte cateva judete).

radu ilie

Mesaje : 1
Data de inscriere : 25/12/2012

Sus In jos

Nu reprezint pe nimeni!Nu va fie teama! Empty Re: Nu reprezint pe nimeni!Nu va fie teama!

Mesaj Scris de cornelia Lun 7 Ian - 21:13

Am curajul si neobrazarea , acum, la inceput de an , de a ma adresa distinsului domn Ilie, pt.ca vb. despre educatie, scoala. In cazul acesta " mai invidiat " corect gramatical se scrie asa " m-ai invidiat ", adica pe mine ma ai invidiat .
Sa nu ne facem de ras, ne facem de ras certandu-ne ca babele, fara sa ne vedem propria ignoranta. Site-ul cu cearta si invidia este celalalt, aici ne toleram asa cum suntem...
Iar daca va este rusine cu noi cine va opreste sa ne ignorati ?!
Cu stima.....
cornelia
cornelia

Mesaje : 97
Data de inscriere : 22/02/2011
Localizare : bucuresti

Sus In jos

Nu reprezint pe nimeni!Nu va fie teama! Empty Re: Nu reprezint pe nimeni!Nu va fie teama!

Mesaj Scris de cornelia Mar 8 Ian - 10:42

Buna dimineata Dana,
observ ca esti suparata pe toata lumea , nu crezi ca e cazul sa te opresti Nu noi suntem de vina pt. tot ce ai trait ,(cei care activam pe ac. forum ) la un moment dat toti am avut probleme ,dar le-am pastrat pt. noi, ca asa este decent, cat despre Marica Bardan sau Pasare ce pot sa spun, dar parca erai prietena cu una dintre ele, sau ma insel....
Observandu-ti postarile de la inceput am crezut ca esti bine intentionata.. sau poate m-am inselat eu...
Cu stima fosta ta colega Cornelia Popescu
cornelia
cornelia

Mesaje : 97
Data de inscriere : 22/02/2011
Localizare : bucuresti

Sus In jos

Nu reprezint pe nimeni!Nu va fie teama! Empty Re: Nu reprezint pe nimeni!Nu va fie teama!

Mesaj Scris de Admin Mar 8 Ian - 15:26

Domnule Ilie si eu sint in aceasi situatie. scriu cu un singur deget si la fel, uneori nu dau pe previzualizare sa corectez. Va inteleg perfect.
Altfel, vazind imobilismul de la noi aviatorii am incercat sa fac cite ceva.
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 1590
Data de inscriere : 15/02/2011

https://taromistii.forumgratuit.ro

Sus In jos

Nu reprezint pe nimeni!Nu va fie teama! Empty Re: Nu reprezint pe nimeni!Nu va fie teama!

Mesaj Scris de cornelia Mier 9 Ian - 12:54

Draga Dana,
daca am continua pe ac. ton nu am ajunge la nici un rezultat. Este f. adevarat ca nu sunt " lider de opinie " dar daca tot ti-ai prezentat situatia in ac. spatiu public, dreptul la o opinie am?
Nepoliticoasa nu am fost, am fost numai taioasa sau dura, ai atacat pe toata lumea de pe ac. forum pt. niste marsavii pe care nu noi le-am comis, unde este vina noastra ?
Ce ma deranjaza ? Faptul ca nu ai pus probl. cum trebuie, de aceea ai primit acele raspunsuri "pline de substanta", faptul ca o fosta colega s-a pus intr-o situatie "delicata".
Daca imi este permisa o ultima sugestie cu privire la pensia ta, consulta un av. , eu cred ca are rezolvare .
Daca vrei sa discuti cu mine in privat iata adresa mea de e-mail junona_c @yahoo. com, si eu am avut probleme cu Casa de Pensii si m-am judecat cu ei si am castigat.
Si dupa cum spunea stabunul nostru " erare umanum est, perseverare diabolicum", asadar daca eu am gresit...
Cu stima...
cornelia
cornelia

Mesaje : 97
Data de inscriere : 22/02/2011
Localizare : bucuresti

Sus In jos

Nu reprezint pe nimeni!Nu va fie teama! Empty Re: Nu reprezint pe nimeni!Nu va fie teama!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum