taromistii


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

taromistii
taromistii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

MARINESCU PETRE-Mecanic navigant

2 participanți

In jos

MARINESCU PETRE-Mecanic navigant Empty MARINESCU PETRE-Mecanic navigant

Mesaj Scris de M.P Vin 19 Iul - 21:33

Cu durere in suflet nu pot scrie prea multe despre faptul ca tatal meu MARINESCU PETRE s-a stins mult prea devreme din viata:cry: 
25.10.1954-15.07.2013  https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/35/bcc0.jpg/

M.P

Mesaje : 1
Data de inscriere : 09/08/2011

Sus In jos

MARINESCU PETRE-Mecanic navigant Empty Re: MARINESCU PETRE-Mecanic navigant

Mesaj Scris de Eva Sciuchin Sam 21 Oct - 13:27

Buna ziua Dl Marinescu
Imi cer scuze pentru deranj si ca va rascolesc anumite amintiri nu de mult petrecute, dar cred ca nicicind nu vor fi suficient de vechi pentru a nu va provoca durere.
Sint o veche cunostinta a Tatalui Dvs., de approx 30 de ani,eu am fost plecata multi ani din tara m am intors nu de multa vreme.Cu regret am aflat de decesul Tatalui Dvs.Indraznes cu o rugaminte, daca imi puteti da niste informatii unde anume este inmormintat Tatal Dvs., deoarece as vrea sa pot pune o luminare si o floare pe mormintul lui.Totodata, am incercat sa descarc aceasta poza pe care a ti postat o dar nu am reusit.Daca sinteti bun sa ma ajutati, astept un raspuns de la Dvs.Chiar daca cu intariziere de ani de zile va spun condoleante. Dumnezeu sa il odihneasca. Iar daca considerati ca  este inoportuna rugamintea mea, va rog sa o tratati ca atare.
Multa sanatate.Eva Burlacu

Eva Sciuchin

Mesaje : 1
Data de inscriere : 16/09/2017

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum