taromistii

S-a stins Gheorghe PREDA

In jos

S-a stins Gheorghe PREDA Empty S-a stins Gheorghe PREDA

Mesaj Scris de Maxim la data de Joi 20 Feb - 15:23

Preluat de pe pagina ANAP

04.01.2020
Cu tristețe în suflet vă anunțăm trecerea în neființă a colegului nostru PREDA GHEORGHE, pilot comandant.

Pentru cei care doresc să-l însoțească pe ultimul său drum, slujba va avea loc mâine 05.01.2020  ora 13:00, la Biserica Nașterea Maicii Domnului, situată pe Calea Dorobanți, nr. 166-168, urmând ca înmormântarea să aibă loc la cimitirul Sfânta Maria Băneasa, ora 14:00 (intrare din bld. Aerogării prin str. Biharia).
Sincere condoleanțe familiei îndurerate.
Dumnezeu să-l odihnească în pace!
P.S. Anunțul a fost publicat pe paginile ANAP iar cei care au putut au participat la înmormântare.
Zilele acestea am constatat că acest grup este inactiv după decesul lui Gică Preda. În 2011, la rugămintea lui, am creat acest forum și i l-am predat să-l administreze, să-l mai modifice..., să facă ce vrea. Din păcate nu i-am mai spus că ar fi bine să mai autorizeze un prieten care să poată administra acest forum în cazul când el nu ar fi disponibil.
Poate nu știu eu. Dacă este cineva pe acest grup care are dreptul să administreze, este rugat să scrie.
Altfel voi încerca să iau legătura cu cei ce dețin platforma să vedem dacă ne ajută.
Încă odată, odihnă veșnică lui Gică Preda!

Maxim

Data de inscriere : 07/03/2011

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum